Kuidas tellida

Lehel www.miljonmiksi.ee saate vormistada kaupade tellimusi. Teile automaatselt tulev teade on ülevaade Teie esitatud tellimusest. Arve vormistame eraldi.

Kaupade eest tasumine toimub Arve alusel.

 

Tellimuse vormistamine:

1. Valige Teid huvitavad tooted ning lisage need nupust “Lisa Tellimusse” oma tellimuse hulka.
2. Kui olete tooted välja valinud avage rubliik “Minu Tellimus” ning sealt “Vormista Tellimus”
3. Täitke andmed Tellimuse esitaja (Tellija) ja vajadusel ka Maksja kohta (Maksja tulp on vaja täita vaid juhul, kui Maksja ja Tellija erinevad.)
4. Kui soovite küsida kauba kohta, mida Te meie lehelt ei leidnud võite oma küsimuse sisestada ka lahtrisse “Tellimuse Märkused” – nii ei pea Te eraldi “Minu soovid” lehte täitma.
5. Kui kõik on korras vajutage lehe jaluses nupule “Esita Tellimus”, vastame Teile esimesel võimalusel.
6. Kõik Tellimused, mille väärtus on 99€ ja rohkem toimetatakse Tellijale tasuta, väiksemate tellimuste puhul lisandub kullerteenuse tasu 6€.
NB! Vajadusel, kui kauba kogus on piisavalt suur, väljastatakse kaup kaubaalusega(sellisel juhul teavitame klienti eelnevalt). Kaup transporditakse transpordifrima poolt kaubaautoga võimalikult lähedale Teie peaukseni. Kauba edasine vedu hoonesse on kliendi(tellija) enda teha. Samuti peab klient ise likvideerima ära kaubaga kaasneva taara(kaubaalus, kile, papp jne).

 

Kaupade tagastamine:

Tähtaeg, mille jooksul võib müügilepingust taganeda, on 14 päeva. See tähendab, et Te võite ostetud kauba tagastada mis tahes põhjusel, kui olete ümber mõelnud. Lepingust taganemise tähtaeg hakkab jooksma hetkest, mil olete kauba kätte saanud. (EL e-kaubanduse reeglid).

Tagastatavad kaubad tuleb tagastada originaalpakendis. Kaupade tagastamisega võimaliku kaasneva transpordikulu tasub Tellija/Tagastaja.

Raha tagastame 14 päeva jooksul alates tagastatud kauba meieni jõudmisest.